WYKORZYSTUJEMY NASZĄ WIEDZĘ

O nas

Agnieszka Matusik

AMlegal Kancelaria - Agnieszka MatusikRadca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracowała jako wicekonsul w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Madrycie, gdzie zajmowała się sprawami związanymi z problematyką wizową, pobytem cudzoziemców w Polsce oraz doradztwem prawnym na rzecz obywateli polskich przebywających w Hiszpanii. Współpracowała także z adwokatami oraz sądami hiszpańskimi w zakresie reprezentacji obywateli polskich przed wymiarem sprawiedliwości w Hiszpanii.

Prowadzi bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych w tym deweloperów, spółek z rynku nieruchomości, spółek leasingowych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa obrotu nieruchomościami, prawa spółek i prawa budowlanego.  

Świadczy pomoc prawną w zakresie obsługi transakcyjnej przy nabywaniu udziałów lub akcji podmiotów gospodarczych lub składników majątkowych tych podmiotów.
Przygotowuje analizy prawne nieruchomości i podmiotów gospodarczych na potrzeby transakcyjne. Opracowuje opinie prawne w zakresie prawa handlowego, budowlanego i gospodarczego. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów hiszpańskojęzycznych prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Prowadziła specjalistyczne językowe szkolenia dla tłumaczy przysięgłych z zakresu prawa.

Języki: polski, hiszpański, angielski.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wróć do - O nas...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd